O nás

Bazar centrálních vysavačů

Společnost Newag s.r.o., která je výhradním dovozcem centrálních vysavačů Husky a Duovac se rozhodla nabídnout svým zákazníkům možnost zakoupení levnějších centrálních vysavačů. Jelikož se během roku účastníme několika výstav a provozujeme obchodní centra, kde vystavujeme centrální vysavače, rozhodli jsme se je po té nabídnout zákazníkům, kterým nevadí, že byl vysavač k těmto účelům využitý. Jedná se o vzorky, které byly v provozu pouze pro předváděcí a výstavní účely a nebyly zapojené v běžném provozu. Občas se může vyskytnout nějaký škrábanec, nebo jiný menší znak opotřebení (vždy je u každého popisu vysavače upozorněno na případnou "vadu"). Každopádné z důvodu, že takovýto vysavač nebyl nikdy zapojen v plném provozu, si můžeme dovolit i na tyto rozbalené a vystavené výrobky poskytnout plnou záruku. Ve většině případů je zboží dodáváno v originálním balení.

Další možností zakoupení levnějšího vysavače je nabídka repasovaných vysavačů různých značek. Každý takový vysavač je opraven a odzkoušen naším servisním oddělením a po té je vystaven na webu bazaru centrálních vysavačů. Případně se na web bazaru zařazuje doprodej starších modelů, které se již neprodávájí v oficiální prodejní síti dovozce. Samozřejmostí je i možná nabídka dalších doplňků k centrálním vysavačům, jako jsou vysavačové sady, hadice a další doplňky a instalační díly.

Firma Newag s.r.o. byla založena již v roce 1993. Na českém trhu působíme více jak 25 let a jsme výhradním dovozcem kanadských centrálních vysavačů Husky a Duovac. Jedná se vysavače s unikátní zárukou 25 let, což nikdo jiný na trhu centrálních vysavačů nenabízí! V případě, že máte zájem o nový vysavače nebo další zboží, které jste zde na bazaru nenašli, navštivte náš eshop.

Napište nám